تور تایلند

تایلند با داشتن سه شهر مهم پوکت، پاتایا و بانکوک یکی از پرطرفدارترین کشورهای جنوب شرقی آسیاست. با خرید تور تایلند و سفر به این کشور زیبا تاریخ و طبیعت را همزمان تجربه کنید و خاطراتی خوش را برای خود و خانوادتان ثبت نمایید.

 

پیش بینی آب و هوای تایلند در ۵ روز آینده


چهارشنبه
طوفان و رعدوبرق
۲۷ ۳۲
حداقل حداکثر
پنجشنبه
طوفان و رعدوبرق
۲۶ ۲۹
حداقل حداکثر
جمعه
طوفان و رعدوبرق
۲۶ ۳۰
حداقل حداکثر
شنبه
ابری
۲۶ ۳۰
حداقل حداکثر
یکشنبه
طوفان و رعدوبرق
۲۶ ۳۰
حداقل حداکثر

تورهای موجود


نام تور مدت اقامت نوع پرواز شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد هتل خدمات توضیحات

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 8708 - 021 تماس حاصل نمایید.
درباره تایلند چه میدانید!

امتیاز دهید:

0 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 0 از 5

معرفی

کشور تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند، کشوری در جنوب شرقی آسیا است. این کشور از شمال با برمه و لائوس، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند، از شرق با لائوس و کامبوج و از غرب هم با برمه و دریای آندامان مرز مشترک دارد.

 پایتخت کشور تایلند شهر بانکوک می باشد. زبان مردم این کشور تایلندی و یکی از قدیمی ترین زبان های شرق آسیا محسوب می شود. تایلندی زبان رسمی این کشور است و الفبای مخصوص به خود  را دارد. زیبان گفتاری و نوشتاری این کشور برای کسانی که به این کشور سفر می کنند کاملا غیر قابل فهم می باشد. نکته جالب درباره زبان کشور تایلند این است که پادشاه تایلند زبان مخصوص به خود را دارد و در هیچ جای این کشور با زبان مخصوص پادشاه صحبت نمی کنند و فقط پادشاه می تواند با زبان مخصوص خود سخت بگوید.

تایلند کشور مشروطه سلطنی است و طبق قانون اساسی این کشور، قدرت در اختیار نخست وزیر و پارلمان کشور است. پادشاه رئیس حکومت محسوب می شود و جایگاهی در خور احترام و عبادت دارد.

دین 95 درصد از مردم تایلند بودایی است، 4 درصد از مردم تایلند را هم مسلمانان تشکیل می دهند و 1 درصد باقی مانده را هم سایر ادیان در بر می گیرند

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری پرنیان قاصدک تکتازان عرشتلفن تماس : 028 - 33882

33882 - 028
تلگرام اینستاگرام