تور آذربایجان باکو

باکو پایتخت کشور آذربایجان یکی از شهرهایی است که گردشگران بسیاری از جمله ایرانیان به آن سفر می کنند. زیرا این پایتخت در فهرست شهرهای ارزان و کم هزینه برای گردشگران قرار دارد. شما هم با خرید تور باکو به این شهر سفر زیبا کرده و از دیدنش لذت ببرید.

 

پیش بینی آب و هوای باکو در ۵ روز آینده


چهارشنبه
آفتابی
۱۸ ۲۵
حداقل حداکثر
پنجشنبه
آفتابی
۱۹ ۲۶
حداقل حداکثر
جمعه
نسیم ملایم
۲۱ ۲۶
حداقل حداکثر
شنبه
نسیم ملایم
۲۱ ۲۶
حداقل حداکثر
یکشنبه
نسیم ملایم
۲۱ ۲۷
حداقل حداکثر

تورهای موجود


نام تور مدت اقامت نوع پرواز شروع قیمت ها کشور مقصد شهر مقصد هتل خدمات توضیحات

برای دریافت جزئیات تورها با تلفن 8708 - 021 تماس حاصل نمایید.
درباره آذربایجان باکو چه میدانید!

امتیاز دهید:

3 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 1.3 از 5

معرفی

یکی از شهرهای پر مخاطب برای گردشگری باکو پایتخت آذربایجان است. بر مبنای اسناد تاریخی این شهر یکی از کهن ترین شهرهای شرقی و همچنین یکی از مناطق نفت خیز جهان هم به حساب می آید. در مورد علت نام گذاری این شهر نظرات مختلفی وجود دارد. برخی معتقدند باکو از بادکوبه که یک نام کهن پارسی است گرفته شده و به معنی جایی است که در آن باد به شدت می وزد. بعضی دیگر نیز عقیده دارند باکو از بغ کوه به معنی خدای کوه گرفته شده است.

این شهر در ده سال اخیر مقصد سفرهای بسیاری از ایرانیان نیز بوده است. باکو پایتخت آذربایجان که به شهر باد و آتش نیز شهرت دارد در فهرست پایتخت های ارزان و کم هزینه برای گردشگری و توریسم قرار گرفته است. جالب است بدانید که فقط در تعطیلات نوروز در سال 96 بیشتر از 46 هزار نفر از ایرانیان به این کشور سفر کردند.

وجود تعداد بسیاری از پارک‌های ساحلی و برگزاری برنامه‌های متعدد هنری از جمله موسیقی، تئاتر و اپرا جاذبه خاصی به باکو که لونلی پلنت از آن به عنوان پاریس کوچک یاد کرده، داده ‌است. بخش قدیمی شهر باکو همراه با برج و حصار قلعه شهر به خوبی از سده‌های میانه به‌جا مانده و یکی از آثار ثبت شده در یونسکو به عنوان میراث فرهنگ جهانی است.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری پرنیان قاصدک تکتازان عرشتلفن تماس : 028 - 33882

33882 - 028
تلگرام اینستاگرام